Безкоштовна доставка від 3000 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн

Бази

158 моделей
Залишились питання? Запитайте нас
Навіщо потрібна база для нігтів?

Основна функція покриття – забезпечити надійне скріплення нігтя із гелевим лаком. Гель-лак будь-якого бренду є агресивним, оскільки у складі має ненатуральні речовини. Тому використання базового прошарку пом'якшує вплив гель-лаку на ніготь.

Яка база підходить для тонких та ламких нігтів?

Для тонких і ламких нігтів підійде основа густої суміші, яка зміцнить нігтьову пластину. Правильним вибором стане каучукова база для нігтів, відгуки про яку часто позитивні. При нанесенні це покриття не скочується і не пузириться. З ним працюють як новачки, і досвідчені майстри нейл-індустрії.

У чому різниця між гелем та базою?

Гель та база - це два різні продукти для нігтів.

Гель використовується для створення та зміцнення нігтів. Він має густу або рідку консистенцію і має високу міцність, що робить його використання ідеальним для нарощування або зміцнення нігтів. Він також може використовуватись для створення об'ємних дизайнів на нігтях.

База у свою чергу є так званим прошарком між нігтьовою пластиною, гель-лаком або будь-яким твердим матеріалом. Вона наноситься першим шаром на підготовлену нігтьову пластину.

Яка основа краща для слабких нігтів?

Чимало власниць слабких нігтів часто запитують, яку базу для нігтів купити? Ми рекомендуємо використовувати роббер базу. Важливо при роботі зі слабкими нігтями не залишати великої довжини, робити м'яку форму без гострих кутів. Найкращим варіантом для таких нігтів буде саме твердий матеріал, а базу в такому разі використовувати лише тонким шаром для зчеплення нігтя та твердого матеріалу.

Як правильно підібрати базу під нігті?

Якісна база для нігтів – запорука гарного та здорового манікюру! Саме тому потрібно знати, на які критерії слід орієнтуватися, щоб правильно вибрати базове покриття під гель-лак. Поки що ще не розробили універсальні бази, які підходитимуть для всіх типів нігтів. Тому потрібно розібратися і зрозуміти, який засіб потрібний у тому чи іншому випадку.

Обов'язково слід враховувати тип, довжину та товщину нігтів. Для ослабленої тонкої нігтьової пластини краще вибрати каучукову базу. Вона густіша за консистенцією, а каучуковий компонент у складі надає матеріалу міцність та пластичність. Таким продуктом легше вирівнювати та зміцнювати навіть розшаровані та ламкі нігті. Для міцних та здорових нігтів підійде професійна жорстка база для нігтів під гель-лак. Вона створить відмінне зчеплення, має високу міцність, підходить для зміцнення, вирівнювання, ремонту та донарощування нігтьової пластини (до 1,5мм). Працювати з довгими нігтями рекомендуємо базою із густою консистенцією. У цьому випадку фахівцю буде зручно збудувати потрібну архітектуру.

Справді, бувають випадки, коли не підходить жодне базове покриття, – тоді потрібно користуватися класичним рідким гелем або полігелем.

Нарешті, враховуйте свої переваги та стиль. Якщо ви любите спокійний класичний манікюр, вибирайте молочні, бежеві та інші пастельні відтінки, а якщо хочете отримати кольоровий, але не надто яскравий дизайн, гарним рішенням стане кольорова база – блакитна, жовта, бузкова, м'ятна тощо.

Загалом вибір бази для гель-лаку залежить від ваших індивідуальних потреб, типу нігтів і стилю. Експериментуйте з різними варіантами, пробуйте нові продукти та знайдіть свою ідеальну базу для гель-лаку.

Яка найкраща база для нігтів?

А чи існує взагалі найкраща база? Так. Лише у кожного вона своя. Але є характеристики, які важливі при виборі: консистенція, кислотність, відтінок.

Наприклад, хтось любить класичну, а для когось важливий колір, тому варто купити базу, що камуфлює, вам потрібна кольорова база для нігтів. Також, для жінок з рівними та міцними нігтями підійде будь-яка база, а ось для тих, у кого нігті перебувають у ослабленому стані, ідеальним варіантом буде м'яка каучукова база, а краще твердий матеріал. Для алергіків ми рекомендуємо вибрати покриття твердим матеріалом, а не базою.

Тобто, для кожного клієнта найкраща база – та, яка ідеально підходить за типом, довжиною та структурою нігтя. І кожен кваліфікований майстер про це знає.

Коли використовувати основу для нігтів?

Цей засіб наноситься першим шаром на підготовлену знежирену нігтьову пластину. Після цього покриття закріплюється в ультрафіолетовій лампі – кожен виробник вказує час, зазвичай це 60 секунд. Після затвердіння матеріалу наноситься гель-лак. Так само базу ми використовуємо під час роботи з твердими матеріалами, оскільки саме база відповідає за зчеплення нігтя та матеріалу.

Що буде, якщо не нанести базу?

Нанесення базового покриття забезпечує гарний та стійкий манікюр до 4-х тижнів. Саме база відповідає за зчеплення гель-лаку з нігтьовою пластиною. Якщо не використовувати цей прошарок, манікюр протримається не більше тижня, і почне відшаровуватись з вільного краю.

Чи можна ходити з однією базою на нігтях?

Звичайно можна! В цьому випадку вийде красиве напівпрозоре м'яке покриття. Лише у бренді Dark існує понад 100 відтінків баз. Тільки потрібно правильно підібрати вид бази та знати, як слід наносити базу на нігті. Тут же можемо порекомендувати і топи, що камуфлюють, їх можна наносити на прозору базу.

Якою базою краще вирівнювати нігтьову пластину?

Вирівняти нігті можна практично кожною базою, обравши для себе найзручнішу за консистенцією. Але найкращим варіантом у цьому випадку стане середньо-рідка база, оскільки вона легко сама вирівнюється. Саме таку базу під гель для нігтів краще купити з метою вирівнювання. Також важливо використовувати низькокислотну базу для безпечного покриття.

Яка основа для нігтів краща?

Якщо відштовхуватись від складу, то Вам знадобиться середньокислотна каучукова база для нігтів для гарного зчеплення з нігтьовою пластиною, її можна наносити лише тонким шаром. Для вирівнювання нігтів бажано вибрати низькокислотну базу, так як це безпечне покриття для нігтів. Ще важлива консистенція гель-лаків. Дуже густі бази не дуже зручні в роботі, оскільки довго вирівнюються. Ми рекомендуємо вибирати консистенцію мсреднюю, ближче до рідких, за рахунок того, що база не розтікається, майстру зручніше працювати. Також, цей вид бази чудово справляється з вирівнюванням рельєфних нігтьових пластин та підходить для ослаблених нігтів. Але для слабких та тонких нігтів ми рекомендуємо використати твердий матеріал.

Чи можна наростити нігті базою?

Ні, нарощувати нігті базою не можна. На це є дві основні причини:

- базу не можна наносити товстим шаром, товщина покриття базою має бути максимум 0,5 мм для безпечного нанесення. Якщо нанести базу (особливо кислотну) можна отримати опік нігтів та оніхолізис нігтів, хімічний опік нігтів.

- база це гнучкий м'який матеріал. А щоб нігті були жорсткі і міцні потрібно щоб матеріал був твердим.

Які причини відшарування бази?

Перша причина – це залишки старої бази. Навіть непомітні мікротріщини можуть вплинути на якість нового покриття. Тому дуже важливо ретельно перевірити та підготувати нігтьову пластину перед нанесенням нового шару. Не забудьте видалити залишки ремуверу та знежирити поверхню.

Ще один важливий момент – вибір бази для різних типів нігтів. Якщо у вас тонкі та гнучкі нігті, рекомендується використовувати більш пластичну базу. Однак, якщо ви віддаєте перевагу носити гострий, чіткий квадрат і хочете зберегти довжину нігтьової пластини, то краще використовувати твердіший матеріал. Таким чином, ви зможете уникнути сколів та пошкоджень у процесі носіння.

Скільки коштує основа для нігтів?

Для тих, хто цікавиться, скільки коштує основа для нігтів, ціна є важливим фактором при виборі продукції. Враховуйте, що вартість товару залежить від багатьох факторів:

  • торгової марки;

  • складу та виду;

  • функціональність;

  • обсягу.

Різноманітні ціни на бази гель для нігтів та лаки дає можливість покупцям вибрати оптимальний варіант.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з асортиментом та цінами та вибрати відповідну для себе продукцію. Щоб отримати консультацію та допомогу у виборі, зателефонуйте нам або напишіть в один з месенджерів, а для покупки бази під гель-лак і всього, що потрібно для якісного манікюру, оформіть замовлення на сайті.

Як правильно наносити та працювати з базовим покриттям?

Перше, що необхідно зробити, - звернути увагу на ретельну підготовку нігтьової пластини. Рекомендуємо використовувати м'яку пилку або бафік, щоб видалити блиск з нігтьової пластини і створити хорошу зчіпку з матеріалом. Очистіть область у зоні кутикули за допомогою бафіка або фрези, працюючи в техніці комбінованого або апаратного манікюру. Якщо раніше використали ремувер, його необхідно нейтралізувати. Вимийте руки, щоб видалити засіб і використовуйте дегідратор, щоб видалити вологу та жирний шар із нігтів.

Якщо нігтьова пластина досить волога, рекомендуємо використовувати дегідратор для нігтів, оскільки він агресивніший, ніж звичайний знежирювач. Крім того, він може підсушити нігтьову пластину, не ушкоджуючи її. Бояться контакту дегідратора зі шкірою не потрібно, тому що даний продукт не викликає алергічних реакцій у клієнта.

У роботі з базами ми також використовуємо ультрабонд. Якщо на нігті немає залишків старого матеріалу, наносимо ультрабонд на всю нігтьову пластину. Якщо ж залишки матеріалу присутні, необхідно нанести на відрослу частину або тільки на кінчик нігтя. Ультрабонд сприяє кращому зчепленню між базовою основою та матеріалом, оскільки діє як двосторонній скотч. Наносити слід віджатим пензлем, роблячи тонкий рівномірний шар, проходимося за місцем покриття одноразово. Сохне ультрабонд на повітрі приблизно 1 хвилину, залишаючи після висихання липке покриття на нігтьовій пластині, що сприяє кращому носінню гель-лаку. Зверніть увагу, що ультрабонд повинен бути рідким і свіжим, тому що з часом він може загуснути і наноситися товстим шаром.

Для гарного зчеплення з нігтьової пластиною потрібне базове покриття середньої кислотності. Покривати нігтьову пластину необхідно тонким шаром близько до кутикули та бокових валиків. Не рекомендуємо використовувати середні або високі кислотні бази для вирівнювання нігтьової пластини, так як вміст кислоти в базі може негативно впливати на нігтьову пластину та призводити до оніхолізу, хімічних та термічних опіків у клієнта.

Після нанесення бази її потрібно просушити в лампі протягом 60 секунд. Далі нанесіть шар, що вирівнює низькокислотної бази на нігті. Рекомендується робити шар трохи більше 0,7 мм завтовшки. Переверніть руку, щоб матеріал рівномірно розподілився, та допоможіть собі тонким пензлем для кращого розподілу матеріалу.

Рідку основу легше нанести тонким шаром, що дозволить краще вирівняти поверхню. Чим базове покриття густіше, тим зазвичай виходить нанести її товстим шаром, тому за шаром покриття слід слідкувати. Після вирівнювання відправляємо лампу на 60 секунд. Час полімеризації залежить від якості лампи, шару та кількості пігменту в базі. Якщо база пече – це нормальна реакція при полімеризації. У такому разі рекомендуємо витягнути руку на 5-10 секунд, щоб матеріал охолонув і повернути назад у лампу. Якщо у лампі є функція зниженої потужності, то рекомендуємо використовувати її при просушуванні бази, але збільшити час. Після того, як база просохла, можна наносити топ: блискучий, глянсовий або матовий або будь-який колір гель-лаку. Липкий шар із основи перед нанесенням гель-лакового покриття знімати не потрібно.

Нагадуємо, що рекомендований термін носіння покриття 2-2,5 тижнів, максимум до 3,5.

База для нігтів - основа бездоганного манікюру

Кожна представниця прекрасної статі бажає бачити свої нігті гарними та здоровими. Шлях до ідеального манікюру лежить через використання спеціальних засобів, кожен з яких має свою функцію. Початковим шаром є основа для гель-лаку. Цей так званий прошарок між нігтем і гель-лаковим покриттям – незмінна основа манікюру.


Хороша база для нігтів дозволяє ряд завдань і має унікальні властивості:


  • Створює гладку і рівну поверхню нігтя, що полегшує нанесення гель-лаку та покращує його стійкість.

  • Зміцнює та захищає натуральні нігті від пошкоджень та ламкості.

  • Збільшує зчеплення між натуральним нігтем та гель-лаком, що робить манікюр більш довговічним.

  • Дозволяє гель-лаку лягати рівномірніше і без смуг, що створює більш красивий і професійний вид манікюру.

  • Допомагає під час роботи з твердим матеріалом


Нігті, покриті базою правильно, виглядають акуратно та доглянуто. Так як матеріал безпосередньо контактує з нігтьової пластиною, він не повинен мати у складі небезпечних та шкідливих компонентів. Якісна база для нігтів потрібна в нейл-індустрії, тому що без неї нереально зробити проф манікюр.


База для нігтів: яка краще

Сучасний ринок пропонує багато варіантів базових покриттів для нігтів від різних брендів. Всі вони відрізняються за видом, типом, формулою, призначенням, кольором, складом і ціною. Якщо бажаєте базу для нігтів купити відповідну, потрібно вивчити якнайбільше інформації про різні матеріали, щоб вибрати оптимальну для себе.

У кожному засобі міститься унікальна формула, яка відповідає за відтінок та функцію покриття.

Зрештою, вибір бази для нігтів залежить від індивідуальних уподобань та потреб. Однак, є кілька популярних типів баз, які мають певні переваги.


Різновиди бази для нігтів


  • Рабер база, Каучукова база. Приховує недосконалість нігтів, відповідає за зчеплення нігтя з гель-лаком. Покриття відрізняється еластичною консистенцією та середньою густотою. І тут вирівнювання нігтів базою відбувається дуже легко.

  • Камуфлююча. У складі цього покриття є пігмент. По суті, це база та колір в одному флаконі. Ідеально для любителів френчу або нюдових відтінків. Така кольорова база для нігтів купити яку можна під певний вид пластини стане ідеальним рішенням і для тих, хто хоче скоротити час виконання манікюру, оскільки в цьому випадку не знадобиться наносити додатково гель-лак.

  • З поталлю або блискітками. Унікальна текстура імітує сусальне золото. Прискорює процес виконання манікюру та застосовується для створення цікавого сяючого дизайну.

  • Стронг. Існують жорсткі основи для ослаблених нігтів. Вони запобігають появі тріщин, відколів і відшарування. На базу форель для нігтів ціна середнього рівня. Іноді під час роботи з подібними базами виробники рекомендують обпилювати торець після топу.

  • Світловідбивна. Поєднує в собі базу, колір та світловідбиваючі частки. Надає майстру можливість зробити оригінальний дизайн.


База під лак для нігтів, ціна якої залежить від виду та складу матеріалу, – запорука якісного та красивого манікюру.


Ключові правила вибору базового покриття для нігтів

У кожного майстра нейл-індустрії є великий вибір базових покриттів одного (краще) виробника або різних брендів. Ретельно вивчивши нігтьову пластину клієнта, фахівець обирає засіб, який підійде конкретній людині.

Багато дівчат, які роблять манікюр самостійно, можуть запитувати себе: чи можна наносити гель-лакову продукцію без покриття бази? Відповідь однозначна: ні! Покриття базою захищає нігті від дії гель-лаку і тому його потрібно використовувати обов'язково. Важливо зуміти грамотно підібрати цей засіб, щоб він максимально підходив.


Яка база для яких нігтів призначена


  • Для власниць тонких, ребристих і ламких нігтів вибирається якісна база каучукова для нігтів, оскільки в цьому випадку класична рідка не підійде.

  • Жорсткі, міцні та тверді нігті потребують стандартної рідкої бази.

  • Для нерівних нігтів обов'язково потрібно використовувати густу консистенцію - вона відмінно приховає наявні дефекти.


Початківцям майстрам краще вибрати тип, що самовирівнюється, так як з ним легше працювати. Густа база гель для нігтів завжди потребує навичок, тому підходить для більш досвідчених.

Намагайтеся вибирати бази, топи та гель-лаки єдиної торгової марки. Таким чином, вони максимально підійдуть один одному. Але перш ніж купити базу для нігтів, перегляньте дату виробництва та термін придатності продукції. Після закінчення зазначеного терміну засіб використовувати не варто!

Віддавайте перевагу перевіреним торговим компаніям та по можливості переглядайте відгуки продукції. Вибираючи основу для нігтів, ціна не повинна бути на першому місці. Так, на вартість теж треба звертати увагу, але тут важливішим є надійний виробник і хороший склад.


Поради щодо роботи з базовим покриттям під гель-лак

Працюючи з базовим покриттям, потрібно знати головні правила і обов'язково їх дотримуватись. Ось кілька загальних рекомендацій:


  • Якщо нігтьової пластини не потрібне вирівнювання, фахівці не рекомендують наносити ультратонкий шар.

  • Супер товстий шар також небажаний. Такі нігті матимуть неприродний вигляд, а особливо негарно буде на вільному краї.

  • Щоб отримати бажаний результат, потрібно дотримуватися часу полімеризації, - у кожного виробника він свій.

  • Не можна наносити лак гель без використання базового покриття.

  • При регулярному виконанні манікюру базу можна не знімати остаточно. Це правило діє у тому випадку, якщо не утворилося відшарування.

  • Якщо база під нігті сильно пече при сушінні, то для конкретного клієнта вона не підходить. Ніколи не можна терпіти сильне печіння!


На основи для нігтів ціни у того чи іншого виробника різного діапазону. Тому кожен покупець зможе підібрати засіб за оптимальною вартістю.


Де придбати базу для нігтів високої якості

Даним питанням задаються не лише новачки, а й досвідчені майстри нігтьового сервісу. Так як ринок переповнений різноманітними засобами для манікюру, необхідно відсіяти неякісне та вибрати оптимальний варіант за вартістю та якістю.

Найкращим рішенням стане вибір надійного онлайн-магазину, який не лише надасть базу для нігтів за вигідним співвідношенням ціна-якість, але й заощадить ваш час, проконсультувавши в даному питанні.

Наш інтернет-магазин пропонує професійну продукцію для манікюру, яка відповідає стандартам. Співпрацюємо виключно з перевіреними торговими марками, які змогли завоювати повагу у досвідчених майстрів та приватних споживачів.

Якісна класична, вирівнююча, світловідбивна, каучукова, камуфльована база для нігтів – мрія кожного фахівця у сфері нігтьового сервісу! На нашому сайті представлений широкий вибір продукції від провідних брендів світового класу за прийнятною ціною, зокрема, Komilfo, Kira Nails, DARK, LUNA та ін. оформіть замовлення на сайті.



Детальніше Сховати